​Medarbejdere

Indehaver

​Leder af

Industri- og svejseafdeling

​Ole Møller Mikkelsen

Mob: 61 77 68 52

ole@el-pro.dk

Indehaver

​Aut. EL-Installatør

Leder af Installationsafdeling

​Lars Rudbech Jørgensen

Mob: 61 77 68 66

lars@el-pro.dk

Administration

​Bogholderi/Personale

Gitte Møller Mikkelsen

Tlf: 75 25 85 00

gitte@el-pro.dk

Projektleder

​EL-Installatør

​Kresten K Kristensen

Mob: 61 77 68 51

kresten@el-pro.dk

​Industrielektriker/Overmontør

​Carsten Nielsen

Mob: 61 77 68 57

carsten@el-pro.dk

​Industrielektriker

​Steffen E Nielsen

Mobil: 61 77 68 61

steffen@el-pro.dk

​Industrielektriker/Overmontør

​Torben B Thomsen

Mobil: 61 77 68 53

torben@el-pro.dk

Industrielektriker

Claus Nielsen

Mobil: 61 77 68 81

claus@el-pro.dk

Industrielektriker

Michael B Jørgensen

Mob: 61 77 68 59

michael@el-pro.dk

​Industrielektriker

​Per E Nielsen

​Mob: 61 77 68 22

per@el-pro.dk

Industrielektriker

Alexander Godman

​Mob: 61 77 68 58

alexander@el-pro.dk

Servicemontør Svejser

Bøje Thorsøe Jensen

​Mob: 61 77 60 10

boje@el-pro.dk

Installationselektriker​

Niklas Jensen

Mob: 61 77 68 75

niklas@el-pro.dk

​Installationselektriker

Oliver Headley

​Mob: 61 77 68 76

oliver@el-pro.dk

El-lærling - spec.:

Installationsteknik

Emil S Hjørngaard

​Mob: 61 77 68 39

emil@el-pro.dk

El-lærling - spec.:

Reguleringsteknik

Kenneth Bagger

Mob: 61 77 68 82

kenneth@el-pro.dk

El-lærling - spec.:

​Installationssteknik/EUX

​Oliver M Olesen

Mob: 61 77 68 30

olesen@el-pro.dk

El-lærling - spec.:

Installationsteknik

Andreas B Jørgensen

Mob: 61 77 68 91

andreas@el-pro.dk

El-lærling - spec.:

Installationsteknik

Ole Uglebjerg

​Mob: 61 77 68 31

ugle@el-pro.dk

El-lærling - spec.:

Installationsteknik

Victor Sørensen​

Mob: 61 77 68 35

victor@el-pro.dk

KONTAKT OS

​EL-Pro A/S

Hebovej 39

6851 Janderup

​Tlf: 75 25 85 00

CVR: 28497431

gitte@el-pro.dk

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

HVEM ER VI?

EL-Pro A/S

CVR: 28497431

KONTAKT OS

FIND VEJ

Hebovej 39

6851 Janderup

Find os på Google Map

MEDARBEJDERE

Se vores

profiler her